ساده ترین تکنیک ها باعث شدند تا من در حوزه تولید انواع آویشن به موفقیت و ثروت دست پیدا کنم و در ادامه این مقاله قصد دارم تا محبوب ترین و پرفروش ترین انواع این محصول را به شما عزیزان معرفی نمایم.

آویشن باغی عمده

گیاه آویشن باغی عمده به دو صورت عمده و جزئی به فروش می رسد برند های مختلف و شرکت های گوناگونی هستند که بسته بندی و عرضه این نوع محصولات را بر عهده دارند.

با کمی تحقیق و تجسس می توانید از بهترین برند با کیفیت عالی خریداری کنید.

برگ های آویشن باغی تازه باید درست تر، سبز تر و طعم و عطر بالای خوشی داشته باشد، یعنی کیفیت آن بالا است و خواص بسیاری دارد.

برای خرید آویشن تازه و اصل بهتر است به شهر های آذربایجان شرقی و شیراز سر بزنید در این دو منطقه آویشن تازه و تمیز و با عطر و طعم فوق العاده کشت می شود.

بعد از خرید عمده یا حجم زیاد گیاه آویشن باغی آن را باید در یک محیط کم نور و رطوبت ۱۰ درصد در یک ظرف در بسته محکم یا در داخل یک کیسه نخی بگذارید.

آویشن برگ باریک کوهی

قیمت خرید و فروش آویشن برگ باریک کوهی بسته به انواع ان و مرکزی که خرید از آن صورت میگیرد متفاوت است اما به طور کلی نوسان زیادی در قیمت آن وجود ندارد.

برای خرید آویشن برگ باریک کوهی مقداری حساسیت لازم است تا این گیاه دارویی به صورت تازه و در بهترین زمان خودش (قبل از گلدهی) به دست شما برسد، تا از فواید و خواص آن به طور کامل بهره ببرید

برای خرید آویشن برگ باریک کوهی تازه با بهترین کیفیت، می توانید از طریق پل های ارتباطی مذکور با ما در تماس باشید.

جهت قیمت گرفتن و راهمنمایی اصولی خرید با ما همراه باشید تا کارشناسان ما شما را یاری کنند.

آویشن خشک کوهی

قیمت آویشن خشک کوهی کمیاب بسیار بالا و گران است زیرا مراحل چیدن و تمیز کردن آن کاری دشوار و زمان بر است و همچنین رفتن به بالای کوه برای چیدن آن کار پر خطری می باشد.

قیمت آویشن خشک کوهی با توجه به این که آن را تازه و پاک نشده بخرید با حالتی که تمیز و کاملا خشک و سبک گردیده است بسیار متفاوت است.

قیمت این محصول اگر در سال مورد نظر بارش خوبی وجود داشته باشد و مقدار زیادی از آویشن در کو ه ها روییده باشد ارزان تر است.

در سال های خشکسالی که مقدار محصول کم است قیمت آویشن بالا می رود. اگر محصول زیادی به بازار عرضه شود به تبع آن قیمت محصول نیز کاهش می یابد.