به گزارش ایسنا، پس از انتخاب مهدی تارتار در فصل نقل‌و انتقالات این تیم کار خود را برای جذب بازیکن و تمدید قرارداد بازیکنان موثر این تیم شروع کرده و با برخی بازیکنان نیز به توافق رسیده است اما هنوز به طور رسمی وارد بازار نقل‌و انتقالات نشده و بازیکنی جذب نکرده است.

ذوب‌آهن برای شروع کارش در فصل نقل و انتقالات قرارداد حسین شنانی را تمدید کرد و در حال مذاکره برای تمدید قرارداد دیگر بازیکنانش نیز است. بر اساس برخی شنیده‌ها خروجی‌های تیم هم مشخص شده‌اند و به نظر مهدی تارتار نظری روی حفظ بازیکنان خارجی خود ندارد.

تارتار همچنین لیست خود را برای جذب بازیکنان مورد نظرش به باشگاه داده است و مدیران باشگاه با برخی از این بازیکنان مذاکره و حتی توافق هم کرده‌اند که به نظر می‌رسد به زودی از خریدهای این باشگاه رونمایی خواهد شد. از چند بازیکن پیکان به عنوان گزینه‌های مدنظر مهدی تارتار و ذوب‌آهن یاد شده است.

چیزی که تا کنون به طور رسمی اعلام شده تنها تمدید قرارداد حسین شنانی است اما برنامه ذوبی‌ها ابتدا حفظ برخی از بازیکنان مدنظر مهدی تارتار و سپس جذب لیست خرید بازیکنان مدنظرش است و باید دید طی روزهای آینده کدام بازیکنان به عنوان عضو جدید ذوب‌آهن معرفی خواهند شد.

انتهای پیام