به گزارش مهر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، جلسه روز یکشنبه هیئت دولت به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور برگزار شد و رئیس‌جمهور در این جلسه با اشاره به تعطیلی اضطراری ۵ روزه با هدف مهار موج پنج کرونا در کشور، خطاب به اعضای دولت، گفت: این تعطیلات نباید وقفه‌ای در خدمت‌رسانی و انجام وظایف دستگاه‌ها ایجاد کند.

وی تأکید کرد: در دوره انتقالی از دولت دوازدهم به دولت سیزدهم، همه دستگاه‌ها باید با جدیت به کار و خدمت اهتمام ورزند.

رئیس‌جمهور در ادامه با گرامیداشت سالگرد ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، گفت: باید از زحمات و تلاش‌های طاقت‌فرسایی که این عزیزان برای اقتدار ایران اسلامی متحمل شدند متشکر باشیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی، اظهار داشت: همیشه آرزوی توفیق، سلامت و عزت این عزیزان را داریم و رسیدگی به وضعیت آزادگان و توجه به آنها و مشاغل‌شان مسئولیتی است که بر عهده همه ما است.

وی تأکید کرد: قدردانی از این عزیزان این است که به مسائل و مشکلات آنان توجه کنیم، همه ما در این رابطه مسئولیت داریم، به‌ویژه بخش‌هایی مانند بنیاد شهید و بخش‌های دیگر که مسئولیت مستقیم دارند.

رئیس‌جمهور همچنین در جلسه امروز هیئت وزیران به سازمان برنامه و بودجه کشور دستور داد مطالبات همه ایثارگران عزیز چنان که در قانون پیش‌بینی شده است، پرداخت شود.