به گزارش ایسنا، هفته سی‌ام لیگ دسته یک فوتبال ایران با انجام ۹ دیدار از ساعت ۱۹:۳۰ دوشنبه، ۲۶ اردیبهشت در شهرهای مختلف پیگیری شد که مس کرمان در خانه توانست با یک گل ویستاتوربین را شکست دهد و دوباره به صدر جدول بازگردد. تک‌گل مس را در این دیدار میلاد صارمی در دقیقه ۵۰ وارد دروازه حریف کرد.

ملوان مهمان شمس آذر قزوین بود که با تساوی بدون گل برابر این تیم متوقف شد تا صدر جدول را از دست بدهد. پارس جنوبی جم با نتیجه ۳ بر یک، قشقایی شیراز را شکست داد و مس شهربابک با یک‌گل شهرداری همدان را مغلوب کرد. خیبر خرم‌آباد با دو گل رایکا را مغلوب کرد تا تیم بابلی یک‌قدم دیگر به سقوط نزدیک‌تر شود. 

در مهم‌ترین دیدار امروز، خوشه طلایی ساوه برابر آرمان گهر به تساوی یک بر یک رسید. سایپا برابر تیم سقوط کرده شاهین شهرداری بوشهر به تساوی صفر بر صفر رسید. استقلال ملاثانی با نتیجه ۶ بر یک ماشین‌سازی را بدرقه کرد تا از منطقه سقوط فاصله بگیرد. شهرداری آستارا نیز با ۲ گل استقلال خوزستان را برد.

در جدول رده‌بندی، مس کرمان با ۶۲ امتیاز صدرنشین است و ملوان نیز با ۶۲ امیتاز و تفاضل گل کمتر نسبت به مس، در جایگاه دوم قرار گرفته است. آرمان‌گهر نیز با ۵۴ امتیاز در رده سوم است.
در انتهای جدول نیز، ماشین‌سازی با ۱۱ امتیاز قعرنشین است و شاهین شهرداری با ۱۲ امتیاز در رده هفدهم است. رایکا بابل نیز با ۳۲ امتیاز در رده شانزدهم قرار دارد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا