به گزارش خبرنگار مهر، در فاصله یک روز مانده به دیدار تیم های ملی بسکتبال ایران و چین در پنجره پنجم انتخابی جام جهانی، سعید ارمغانی سرمربی تیم ملی با حذف امیرحسین یازرلو و محمد یوسف وند ترکیب دوازده نفره تیمش را اعلام کرد.
بر این اساس سینا واحدی، پیتر گریگوریان، سجاد مشایخی، ارسلان کاظمی، بهنام یخچالی، محمد جمشیدی، سجاد پذیرفته، سالار منجی، نوید رضایی‌فر، متین آقاجانپور، جلال آقامیری و حامد حدادی (کاپیتان) بازیکنانی هستند که برای دیدار با چین مشخص شده اند.
دیدار تیم های ملی بسکتبال ایران و چین در پنجره پنجم انتخابی جام جهانی از ساعت ۱۷ روز جمعه در تالار بسکتبال آزادی آغاز می شود.
این دیدار در حالی از گروه F انتخابی جام جهانی برگزار می شود که چینی ها با ۱۴ امتیاز از ۸ بازی (۶ برد و ۲ باخت) در رده دوم قرار دارند اما ایران با ۱۳ امتیاز از همین تعداد بازی (۵ برد و ۳ باخت) در رده چهارم ایستاده است. استرالیا و قزاقستان هم رده های اول و سوم را در اختیار دارند.
استرالیا دیگر حریف ایران در پنجره پنجم انتخابی جام جهانی است. دیدار با این تیم باید ۲۳ آبان ماه در تالار آزادی برگزار شود این در حالی است که استرالیایی ها از سفر به تهران امتناع کرده اند.