علی اصغر مجرد در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به پوشیدن پیراهن تیم ملی ایران در سه رویداد بین‌المللی اظهار داشت: از ابتدای سال جاری اردوهای آماده‌سازی را با هدف حضور در مسابقات لیگ ملت‌های جهان، المپیک و قهرمانی آسیا پشت سر گذاشتیم.

بازیکن اهل خراسان شمالی تیم ملی والیبال در ادامه تصریح کرد: لیگ ملت‌های جهان نخستین تجربه حضور در مسابقات با هدایت «ولادمیر آلکنو» به عنوان سرمربی بود که علی‌رغم شروع خوب این روند ادامه پیدا نکرد.

بهترین مدافع روی تور آسیا خاطر نشان کرد: در بازی‌های المپیک هم به مانند مسابقات قبلی علی‌رغم شروع خوب، در ادامه نتایج خوبی را کسب نکردیم.

وی در ادامه با اشاره به کسب مدال طلا در مسابقات قهرمانی والیبال آسیا، افزود: به دلیل عدم بهره‌گیری از بازیکنان بزرگی همچون «سعید معرف»، «محمد موسوی» و… این فرصت در اختیار بازیکنان جوان‌تر قرار گرفت و با زحمت کادر ایرانی در این مسابقات با ارائه بازی‌های تماشایی نمایش خوبی ارائه کردیم.

مجرد در ادامه گفت: در صورت اعتماد به مربیان با دانش ایرانی والیبال نتایج بهتری را کسب خواهد کرد و پرچم ایران در بالاترین سطح به اهتزاز در خواهد آمد.

ملی‌پوش تیم ملی والیبال با اشاره به میانگین سنی ۲۴ سال تیم ملی بیان کرد: حضور بازیکنانی با این میانگین سنی نوید روزهای خوبی برای والیبال ایران را خواهد داد.

وی در انتها گفت: علی‌رغم دریافت پیشنهاد از کشورهای لهستان و ایتالیا امسال در لیگ داخلی حاضر خواهم شد و ان‌اشالله در سال آینده صد در صد به عنوان لژیونر در پی چالش جدیدی خواهم بود.

منبع : مهر