به گزارش مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفدهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان (زیر ۱۹ سال) از ۲ تا ۱۱ شهریور به میزبانی ایران (تهران) و در دو سالن ۱۲ هزار نفری آزادی و سالن فدراسیون والیبال برگزار می‌شود.

فدراسیون جهانی والیبال در آستانه آغاز این رقابت‌ها، برنامه مسابقات را اعلام کرد.

۱۶ تیم در ۴ گروه با هم دیدار خواهند داشت. تیم والیبال نوجوانان ایران به عنوان میزبان در گروه A و با تیم‌های نیجریه، لهستان، گواتمالا و هند هم گروه شده است.

گروه بندی انجام شده به شرح زیر است:

گروه A: ایران – نیجریه – لهستان – گواتمالا – هند

گروه B: ایتالیا – جمهوری چک – برزیل – کلمبیا – بلاروس

گروه C: روسیه – بلغارستان – کامرون – بلژیک – تایلند

گروه D: آرژانتین – مصر – آلمان -کوبا – جمهوری دومینیکن

برنامه مسابقات به شرح زیر است:

* سه شنبه ۲ شهریور

گروه A:

مکان: سالن دوازده هزار نفری

نیجریه – هند ساعت ۱۳

ایران – گواتمالا ساعت ۱۹

گروه B

مکان: سالن دوازده هزار نفری

چک – کلمبیا ساعت ۱۰

ایتالیا – برزیل ساعت ۱۶

گروه C

مکان: سالن فدراسیون والیبال

تایلند – بلغارستان ساعت ۱۰

روسیه – بلژیک ساعت ۱۹

گروه D

مکان: سالن فدراسیون والیبال

مصر – آرژانتین ساعت ۱۳

آلمان – کوبا ساعت ۱۶

*چهارشنبه ۳ شهریور

گروه A

مکان: سالن دوازده هزار نفری

لهستان – نیجریه ساعت ۱۳

ایران – هند ساعت ۱۹

گروه B

مکان: سالن دوازده هزار نفری

برزیل – بلاروس ساعت ۱۰

ایتالیا – چک ساعت ۱۶

گروه C

مکان: سالن فدراسیون والیبال

بلغارستان – روسیه ساعت ۱۳

تایلند- کامرون ساعت ۱۶

گروه D

مکان: سالن فدراسیون والیبال

آرژانتین – آلمان ساعت ۱۰

مصر – دومینیکن ساعت ۱۹

پنج شنبه ۴ شهریور

گروه A

مکان: سالن دوازده هزار نفری

نیجریه – گواتمالا ساعت ۱۳

لهستان -هند ساعت ۱۹

گروه B

مکان: سالن دوازده هزار نفری

ایتالیا- بلاروس ساعت ۱۰

برزیل – کلمبیا ساعت ۱۶

گروه C

مکان: سالن فدراسیون والیبال

روسیه – کامرون ساعت ۱۰

بلژیک – بلغارستان ساعت ۱۹

گروه D

مکان: سالن فدراسیون والیبال

آلمان – دومینیکن ساعت ۱۳

آرژانتین – کوبا ساعت ۱۶

جمعه ۵ شهریور

گروه A

مکان: سالن دوازده هزار نفری

گواتمالا – هند ساعت ۱۳

ایران – لهستان ساعت ۱۹

گروه B

مکان: سالن دوازده هزار نفری

ایتالیا – کلمبیا ساعت ۱۰

چک – بلاروس ساعت ۱۶

گروه C

مکان: سالن فدراسیون والیبال

کامرون – بلژیک ساعت ۱۳

روسیه – تایلند ساعت ۱۶

گروه D

مکان: سالن فدراسیون والیبال

مصر – آلمان ساعت ۱۰

کوبا – دومینیکن ساعت ۱۹

شنبه ۶ شهریور

گروه A

مکان: سالن دوازده هزار نفری

گواتمالا – لهستان ساعت ۱۳

ایران – نیجریه ساعت ۱۹

گروه B

مکان: سالن دوازده هزار نفری

برزیل – چک ساعت ۱۰

کلمبیا – بلاروس ساعت ۱۶

گروه C

مکان: سالن فدراسیون والیبال

تایلند- بلژیک ساعت ۱۰

کامرون – بلغارستان ساعت ۱۹

گروه D

مکان: سالن فدراسیون والیبال

مصر – کوبا ساعت ۱۳

آرژانتین – دومینیکن ساعت ۱۶