اگر به دنبال یک متخصص زبده جهت درمان مشکلات پوست و موی خود هستید، بهتر است در مورد عملکرد و روش های درمانی پزشک انتخابی خود به خوبی تحقیق کنید، از این رو در این بخش سوابق و نظرات بیماران در مورد متخصص بیماری های پوست دکتر اصیلیان را بررسی خواهیم کرد، جهت کسب اطلاعات تکمیلی در این خصوص با ما تا پایان همراه باشید.

متخصص بیماری های پوست کیست؟

به طور کلی پزشکان متخصص پوست و مو در زمینه درمان بیماری‌های پوست، مو، ناخن و بخش های با مایع مخاطی در بدن (نظیر داخل دهان، بینی و چشم‌ها) مهارت و دانش پزشکی دارند.

از مهم‌ترین توانایی‌ها‌ی متخصص پوست و مو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بررسی، تشخیص و درمان بیماری های مختلف پوست و مو نظیر؛ سرطان پوست، انواع اگزما، رفع جای جوش و آکنه، عفونت ناخن و غیره

رفع مشکلات پوستی جهت بهبود سلامت، شادابی و زیبایی پوست، مو و ناخن با اقداماتی نظیر؛ تزریق بوتاکس و ژل،  رفع جای جوش، انجام برخی جراحی های زیبایی صورت

کلیه افراد جامعه از نوزاد تا افراد بالای ۱۰۰ سال می توانند به یک پزشک متخصص پوست و مو مراجعه کنند.

وظایف پزشک پوست و مو چیست؟

پزشک متخصص پوست و مو کار تشخیص، درمان و جلوگیری از مشکلات و بیماری های مرتبط با پوست، مو و ناخن‌ها را انجام می دهد.

رشته تخصصی پوست و مو فلوشیپ‌های مختلفی نظیر؛ زیبایی پوست و لیزر، کاشت مو و درماتوپاتولوژی و غیره دارا می باشد.

۱. دکترای پوست:

متخصص دارای دکترای پوست کار تشخیص، درمان و جلوگیری از بیماری‌های مرتبط به پوست، مو و ناخن‌ها را انجام می دهد.

۲. درماتوپاتولوژی:

پزشک دارای تخصص درماتوپاتولوژی با نمونه‌گیری و بررسی نمونه‌ها با میکروسکوپ به تشخیص بیماری‌های مربوط به پوست، مو و ناخن‌ها سر و کار دارد.

۳. جراح پوست:

یک جراح پوست کار تخصصی و بسیار حساس جراحی بیماری‌های پوست، مو و ناخن‌ها را برعهده دارد.

۴. جراحی زیبایی پوست:

یک جراح زیبایی پوست جهت زیبایی ظاهر فرد با انجام جراحی های زیبایی به درمان پوست، مو و ناخن‌ها می پردازد.

متخصصان پوست از چه روش هایی برای زیبایی بهره می گیرند؟

یک متخصص پوست و مو از تزریق پرکننده‌هایی نظیر ژل، چربی و بوتاکس جهت جوانسازی پوست صورت بهره می گیرند.

همچنین متخصص پوست و مو جهت محو نمودن رد جوش و فرو رفتگی‌های پوست می تواند عمل جراحی زیبایی انجام دهد.

متخصص پوست و مو جهت رفع رگ‌های کوچک، لکه‌های پیری، جای خالکوبی یا چین و چروک نیز جراحی با لیزر استفاده می کند.

متخصص پوست و مو جهت انجام عمل جوانسازی پوست با پرکننده ها دوره ویژه‌ای را می‌گذراند لذا هم دانش پزشکی و هم مهارت لازم جهت انجام موفق عمل‌های زیبایی را دارد.

همواره کیفیت و امنیت عمل جراحی زیبایی یک متخصص پوست و مو بیشتر بستگی به مهارت فردی پزشک خواهد داشت.

سوابق متخصص بیماری های پوست دکتر اصیلیان چیست؟

دکتر علی اصیلیان مهابادی از ماهرترین و باتجربه ترین متخصصین بیماریهای پوست مو و زیبایی کشور است که دارای مدرک فلوشیپ جراحی پوست، لیزر و زیبایی از آمریکا بوده و همچنین این متخصص سرشناس از سال های ۱۳۶۸-۱۳۷۲ رییس مراکز پزشکی نور و حضرت علی اصغر بود که پس از آن نیز از ۱۳۷۲-۱۳۷۳ معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شد.

دکتر علی اصیلیان از سال ۱۳۷۹ تا کنون مدیر گروه بیماریهای پوست و زیبایی دانشگاه اصفهان می باشد.

نظرات بیماران در مورد متخصص بیماری های پوست دکتر اصیلیان چیست؟

به طور کلی نظرات مراجعه کنندگان به یک پزشک بیانگر نحوه رفتار و منش پزشک، روش های تشخیصی و درمانی خواهد بود زیرا مراجعه کنندگان یا همان بیماران یک پزشک به طور مستقیم با پزشک ارتباط داشته و شناخت نسبی از پزشک به دست خواهند آورد.

بسیاری از افراد جهت تحقیق و ارزیابی صلاحیت پزشک برای درمان مشکلات و بیماری های خود از نظرات دیگران استفاده می کنند و در واقع نظرات بیماران یک پزشک را منبع معتبری برای شناخت و بررسی اخلاق و طبابت پزشک می دانند.

اگر مایل به شناخت و آگاهی از نظرات بیماران دکتر اصیلیان متخصص پوست و مو هستید، می توانید وب سایت پذیرش ۲۴ مراجعه کنید زیرا در این وب سایت به راحتی می توان از نظر کلیه بیماران دکتر اصیلیان که از این پزشک متخصص خدمات پزشکی آنلاین یا حضوری دریافت کرده اند، مطلع شوید.

دکتر اصیلیان از طریق وب سایت پذیرش ۲۴ به کاربران این وب سایت، مشاوره آنلاین پزشکی ارائه می دهد و در صورتی که بیمار مایل باشد و یا اینکه پزشک خود تشخیص دهد از این طریق می توان نوبت اینترنتی جهت ویزیت حضوری در مطب را برای بیمار رزرو کرد.

ارائه مشاوره آنلاین پزشکی دکتر اصیلیان چگونه است؟

کاربران سایت پذیرش ۲۴ با پرداخت حق مشاوره دکتر اصیلیان می تواند در ساعت مشخصی در طول ایام هفته بدون محدودیت مکانی یا زمانی از طریق تماس تلفنی یا ارتباط متنی(چت آنلاین) در خصوص مشکلات پوست و موی خود از این متخصص سرشناس مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند.

پس از دریافت مشاوره آنلاین از دکتر اصیلیان کاربر در صورت تمایل می تواند نظر خود را در خصوص مشاوره آنلاین دریافت شده ثبت نماید تا بدین ترتیب سایر کاربران از کمیت و کیفیت مشاوره ارائه شده از سوی دکتر اصیلیان آگاه شوند.

نظرات ارائه شده از سوی کاربران در انتخاب پزشک از میان تعداد بسیار زیاد پزشکان پذیرش ۲۴ بسیار تاثیرگذار می باشد زیرا همه افراد پزشکان متخصص رشته های مختلف پزشکی را نمی شناسند و از این طریق یک شناخت کلی نسبت به پزشک حاصل خواهد شد.