به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، مقامات دولت اسپانیا اعلام کردند که در انفجاری قوی که روز جمعه یک ساختمان چهار طبقه در حال بازسازی در مرکز مادرید را لرزاند، دست کم ۱۷ نفر زخمی شدند.

«خوزه لوئیس مارتینز-آلمیدا»، شهردار مادرید نیز در این ارتباط گفت که چهار نفر به بیمارستان منتقل شدند که حال یکی از آنها وخیم است و علت آن هنوز مشخص نیست.

شهردار مادرید همچنین به شبکه تلویزیونی Telemadrid گفت: “آتش نشانان در داخل ساختمان هستند و ساختار ساختمان را بررسی می‌کنند و مشخص می‌کنند که آیا افراد بیشتری در داخل هستند یا خیر.”

منابع اسپانیایی گفتند که در انفجاری قوی که روز جمعه یک ساختمان چهار طبقه در حال بازسازی در مرکز مادرید را لرزاند، دست کم ۱۷ نفر زخمی شدند که اکثر آنها خفیف بودند.

خوزه لوئیس مارتینز-آلمیدا، شهردار مادرید گفت که چهار نفر به بیمارستان منتقل شدند که حال یکی از آنها وخیم است و علت آن هنوز مشخص نیست. او گفت که “نوعی کارها در ساختمان” در محله لوکس سالامانکا که در آن انفجار رخ داد، انجام می‌شد.

او به شبکه تلویزیونی Telemadrid گفت: “آتش نشانان در داخل ساختمان هستند و ساختار ساختمان را بررسی می‌کنند و مشخص می‌کنند که آیا افراد بیشتری در داخل هستند یا خیر.”

منبع : مهر