احمد جمشیدیان پنجشنبه ۲۱ مهرماه در جمع خبرنگاران، ضمن اشاره به پیروزی در هفته هشتم لیگ دسته اول فوتبال کشور برابر چوکا تالش، اظهار کرد: برای ادامه روند موفقیت تیم نیازمند حمایت تمام ارکان استان اعم از مدیران یا اهالی ورزش هستیم و لازم است افرادی که از گذشته و از دوران باشگاه پاس همدان با من خصومت شخصی دارند به جای مطرح کردن آن در فضای مجازی یا خبرگزاری‌ها بیایند و آن را به صورت حضوری و روراست بیان کنند.
سرمربی شهرداری همدان اضافه کرد: نحوه بیان این مطالب در فضای مجازی و رسانه‌ای به صلاح تیم ما نیست و امیدوارم مشکلات شخصی‌شان را به صورت شفاف با خود من مطرح کنند.
سرمربی شهرداری‌چی‌های همدان افزود: می‌دانستیم دیدار سخت و نفس‌گیری برابر تیم خوب چوکا تالش داریم و در نیمه اول نتوانستیم به خواسته‌های فنی خود دست پیدا کنیم.
جمشیدیان ادامه داد: در نیمه دوم در دو فرصت تعویض، چهار تغییر انجام دادیم تا بتوانیم روند بازی دو تیم را متحول کنیم.
سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان با اشاره به شرایط نیمه دوم، بیان کرد: با تعویض‌هایی که انجام شد بازی بسیار زیباتر و بهتری را به نمایش گذاشتیم و در خلق موقعیت و فوتبال مالکانه موفق عمل کردیم.
جمشیدیان خاطرنشان کرد: از این بابت خوشحال هستم که سجاد طجرلو موفق به زدن دو گل شد و فشار چند هفته اخیر از روی این بازیکن برداشته شد؛ همچنین مسعود رمضانی دیگر بازیکن ما هم نسبت به چند هفته اخیر رشد خوبی داشته و در این دیدار دو پاس گل داد.
وی با اشاره به تیم فوتبال چوکا تالش، تصریح کرد: به حسن اشجاری سرمربی تیم فوتبال چوکا خسته نباشید می گویم؛ تیم خوبی دارند و در لحظاتی از بازی واقعا ما را اذیت کردند به طور قطع این تیم نیز هفته هفته بهتر خواهد شد.
سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان، تاکید کرد: در مجموع از عملکرد شاگردانم رضایت دارم و مستحق کسب این پیروزی خانگی بودیم، خوشحالم که همچنان در بازی‌های خانگی روند پیروزی‌هایمان ادامه پیدا کرد.
جمشیدیان از ضرورت حمایت از تیم فوتبال شهرداری همدان در مقطع کنونی صحبت کرد و گفت: انتظار داریم امروز مجموعه مدیریتی استان در کنار ما باشند چراکه ما به حمایت‌های معنوی آن‌ها نیز داریم و بحث ما فقط حمایت‌های مالی نیست؛ حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان و سایر مدیران در تمرینات و مسابقات برای ما بسیار دلگرم کننده است.
وی در پایان گفت: اهل گلایه کردن نیستم اما تا به امروز که هفته هشتم را پشت‌سر گذاشتیم کادرفنی، اجرایی و تعدادی از بازیکنانم ریالی دریافتی نداشته‌اند و تا جایی که بتوانیم این روند را ادامه می‌دهیم اما بنده همیشه در هر شرایطی پشت بازیکنانم هستم و در صورت ادامه این شرایط نامناسب اگر تصمیمی بگیرند به آن‌ها حق می‌دهم و امیدوارم این مشکلات توسط مدیران شهرداری حل شود.
انتهای پیام