به گزارش خبرنگار مهر، رقابت‌های کشتی آزاد زیر ۲۳ سال (امید) قهرمانی جهان در حالی از امروز در شهر بلگراد آغاز خواهد شد که مدعیان اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۰، ۷۹ و ۹۷ کیلوگرم به مصاف حریفان خواهند رفت.

مراسم قرعه کشی پنج وزن نخست شب گذشته برگزار و برنامه مصاف آزادکاران ایران به شرح مشخص شد:

در وزن ۵۷ کیلوگرم که ۲۴ نفر حضور دارند، احمد محمدنژاد جوان پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف پاتریک گلوری از آمریکا می‌رود.

در وزن ۶۵ کیلوگرم که ۲۸ نفر حضور دارند، سید حسن عبادی در دور نخست با کارولی کیس از مجارستان مبارزه می‌کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم با برنده دیدار میان پاول گرایور از مولداوی و جاویت آجار از ترکیه مصاف خواهد داد.

در وزن ۷۰ کیلوگرم که ۲۸ نفر شرکت کرده اند، علی اکبر فضلی در دور اول استراحت می‌کند و در دور دوم به مصاف باسار ندوم از گینه بیسائو می‌رود.

دروزن ۷۹ کیلوگرم که ۲۱ نفر حضور دارند، علی سوادکوهی در دور اول با ویکی از هند مبارزه می‌کند و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم به مصاف اوکتای حسن از بلغارستان می‌رود.

در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۱۶ نفر حضور دارند، امیرعلی آذرپیرا در دور اول با واسیل پولیوچنکا از بلاروس کشتی می‌گیرد و در صورت گذر از این حریف در دور دوم به مصاف برنده دیدار میان زوریکو اورتاشویلی از گرجستان و سوتان اوتیموف از بلغارستان می‌رود.

منبع : مهر