• امروز : یکشنبه - ۲۴ تیر - ۱۴۰۳

آخرین اقدامات فدراسیون بسکتبال برای انتخاب سرمربی تیم ملی

  • 26 خرداد 1403 - 12:01
آخرین اقدامات فدراسیون بسکتبال برای انتخاب سرمربی تیم ملی

سعید تابش نیا سخنگوی کمیته فنی فدراسیون بسکتبال در گفت و گو با خبرنگار مهر در مورد آخرین اقدامات و مراحل برای انتخاب سرمربی تیم ملی و رایزنی های ها و نتایج حاصل از آن در این زمینه توضیح داد.
وی با یادآوری اینکه کمیته فنی فدراسیون هفته گذشته تشکیل جلسه داد، گفت: در آن نشست نتیجه رایزنی با دو مربی خارجی از ایتالیا و اسلوونی ارائه شد. مذاکره با این دو گزینه تا اینجا پیش رفته که هر دو از حیث زمانی و هماهنگی کارها و فعالیت های شان در ایران و خارج از با مشکل مواجه هستند و همین مسئله کار را برای تصمیم گیری سخت کرده است.
سخنگوی کمیته فنی فدراسیون بسکتبال تصریح کرد: با ارائه گزارش این رایزنی ها به کمیته فنی، مقرر شد مذاکره با گزینه های داخلی برای هدایت تیم ملی انجام شود. بر همین اساس بعد از نشست کمیته فنی اقدام لازم در این زمینه انجام شد. طی روزهای اخیر با دو گزینه ایرانی که منتخب کمیته فنی برای هدایت تیم ملی بودند، از طرف فدراسیون مذاکراتی صورت گرفت اما هنوز به نتیجه مشخصی منجر نشده است اما به هر حال این نتیجه، تعیین کننده برای ادامه کار است.
تابش نیا با اشاره به احتمال مطرح شدن گزینه های جدیدی خارجی برای هدایت تیم ملی بسکتبال گفت: در صورتیکه مشکل مربیان موردنظر از ایتالیا و اسلوونی برای حضور در ایران برطرف نشود و با گزینه های داخلی هم به نتیجه وتوافق لازم نرسیم، یک یا دو گزینه خارجی دیگر معرفی می شوند تا مذاکراتی با آنها صورت بگیرد. البته این موضوع در قالب یک طرح کلی در کمیته فنی مطرح و بررسی شده است اما هنوز اقدام عملی در مورد آن انجام نشده است. پ
سخنگوی کمیته فنی تاکید کرد: قرار بود کمیته فنی هفته کذشته نشست دوباره ای داشته باشد که لغو شد. در هر صورت مذاکره با مربیان ایتالیایی و اسلوونیانیی همزمان با گزینه های داخلی پیگیری می شود تا در اولین نشست پیش روی کمیته فنی نتیجه آن ارائه شود. این نشست نهایت تا دهه اول تیر برگزار می شود.

لینک کوتاه : https://kalannews.ir/?p=59623

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.