به گزارش خبرگزاری مهر جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: ساعت ۱۳:۵۱ بامداد امروز یک مورد حادثه تصادف منجر به حریق خودرو در مسیر شمال به جنوب بزرگراه مدرس کمی بعد از خروجی بیهقی به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی تهران اطلاع داده شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی افزود: دو تیم عملیاتی متشکل از یک تیم نجات و یک تیم اطفا حریق به محل حادثه اعزام شده و آتش نشانان با گذشت ۴ دقیقه به محل حادثه رسیده و مشاهده می‌کنند یک دستگاه خودرو BMW شاسی بلند به دلیل نامشخصی با گاردریل های بزرگراه برخورد کرده و منحرف شده است.

آتش سوزی یک دستگاه خودرو در بزرگراه مدرس

وی اظهار کرد: خودروی اعلامی در حاشیه بزرگراه در قسمت راست با یک پست برق زمینی و همچنین یک درخت تنومند برخورد کرده که سبب شکسته شدن و سقوط درخت شده است و در نهایت با برخورد با یک تابلو در محل متوقف شده است.

ملکی بیان کرد: متأسفانه خودرو به سبب برخوردها با حریق مواجهه شده است و دو نفر سرنشین داخل آن به دلیل آسیب‌های ناشی از برخورد مجروح شده و در خودرو محبوس بودند؛ این خودرو کاملاً شعله ور بود، افراد به سرعت عملیات را شروع کرده و توانستند آتش سوزی را خاموش کرده.

آتش سوزی یک دستگاه خودرو در بزرگراه مدرس

سخنگوی سازمان آتش نشانی تصریح کرد: پس از خاموش شدن آتش افراد قطعات خودرو را برش دادند و افرادی را که به شدت آسیب دیده بودند خارج کردند که به تشخیص اورژانس مشخص شد که در لحظات اولیه هر دو نفر متأسفانه جان خود را از دست داده بودند.

ملکی خاطرنشان کرد: کمی بعد با حضور جرثقیل خودرو به محل امنی منتقل شد و برای بررسی علت حادثه تحویل پلیس راهور شد؛ در ساعت ۴:۲۹ عملیات به پایان رسید و آتش نشانان به ایستگاه‌های خود بازگشتند.

آتش سوزی یک دستگاه خودرو در بزرگراه مدرس

منبع : مهر